HAKKIMIZDA

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Malatya Fikir Platformu; Malatya odaklı sosyal, iktisadi ve kültürel sorunlara odaklanan, sosyal fayda amacı güderek süreçler yöneten bir sosyal girişim mekanizmasıdır.


Malatya Fikir Platformu Ne Yapar?
Araştırma > Fikir > Geliştirme > Üretim > Ürün Geliştirme > Markalama > Tanıtım > Sosyal Fayda Sağlama > Ürün Geliştirme > Tanıtım 


Malatya Fikir Platformu Ne Yapmaz ?
Siyaset Yapmaz, Ayrıştırmaz, Ötekileştirmez, 


Malatya Fikir Platformu bir sivil toplum kuruluşu mudur?
Hayır değildir. Malatya’ya gönül vermiş bir grup insanın kurduğu bir platformdur. Sosyal fayda esasıyla hareket eder ve önceliği her daim sosyal faydadır. Sistemin yaşayabilmesi ve projelerin hayata geçirilmesi adına kar amacı güder fakat asıl amacı kar elde etmek değil sosyal fayda üretmektir.


Malatya Fikir Platformu’na bağış yapılabilir mi ?
Platform bağış almamaktadır. Platforma destek vermek isteyen kişi ve kurumlar, platformun projelerine reklam ve sponsorluk desteği sağlayabilir. Bu destekler ilgili firmalar tarafından fatura edilir. 


Malatya Fikir Platformu’na nasıl destek olunabilir ?
Platformun proje ve çalışma alanları dahilinde bilgi, doküman paylaşımı, stratejik ortaklık, paydaşlık, yarı gönüllülük ve ya gönüllük esası ile bireysel ve kurumsal tüm desteklere açıktır.  Bizimle irtibata geçmek için facebook sayfamızdan bize ulaşabilir veya malatyafikirplatformu@gmail.com üzerinden bize yazabilirsiniz. 


Malatya Fikir Platformu’na ayni destek olunabilir mi ?
Hayır. Platform ayni destek kabul etmemektedir.